Ben Bartu Dizisi Konusu
Ben Bartu Dizisi Konusu

 Ben Bartu ismi ile izleyenlerle buluşan dizi gerçek bir yaşam hikayesinden konusunu alıyor. Oyuncu ve sevilen bir karaktr olan Bartu Büyükçağlayan’ın hayat hikayesinden esinlenilerek oluşturulan, bölümleri 30 veya 50 dakika arasında değişen bir yapım olarak dikkatleri çekiyor. Bartu isimli karakterin daha az nasıl ünlü olduğunun anlaşılmasını sağlamak üzere bir senaryo üzerinden hareket ediliyor. Ben Bartu dizisi konusu bir oyuncunun ünlü olmaktan nasıl uzaklaştığı ve bunu nasıl tercih ettiği olarak özetlenebiliyor.

Bartu’nun Ünlü Olması

Bartu oyuncu olarak birçok yapımda rol alan birisi olarak ortaya çıkıyor. Reyting rekorları kıran veya bol bol izlenen filmlerde görülen oyuncu ciddi gelirler kazanmaya başlıyor. Bu gelirleri harcama konusunda ise oldukça sorunlu zamanlar yaşıyor. Ben Bartu Dizisi Konusu Hızlı yaşadığı hayatının bir sonucu olarak da parasına hakim olamayınca bazı gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalıyor. Şöhret olmaktan bıktığını da fark eden Bartu’nun hayatına aniden birileri dahil olur.

Kuzen ve Dayı İkilisi

Para sıkıntısı ile birlikte ünlü olma bunalımı da yaşayan Bartu aniden dayısı ve kuzeni Gizmo ile karşılaşır. Senelerdir iletişimde olmadığı bu akrabaları ile hayatı daha da karışık bir hal alır. Dizide oynamak istemeyen ve oyunculuğu terk etmek isteyen Ben Bartu Dizisi Konusu Bartu bunu başarmak için çeşitli yollar denemeye başlar. Diğer taraftan da gerçekte kim olduğunu ve hayattan ne istediğini bulmayı amaçlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here