Blutv Nasıl Para Yatırılır

Blutv Nasıl Para Yatırılır?

Birçok farklı film ve dizi seçeneğini bulabileceğiniz bir platform olan Blutv son günlerde adından sıkça söz ettiren bir film izleme yeridir. İnternet üzerinden keyifle film izleme keyfini size sunan Blutv önemli yapımlara yer verdiği için ve kaliteli işler ile seyirci karşısına geçtiği için artık herkes Blutv üyelik açtırmaktadır.

Blutv Üyelik

Blutv televizyonuz ya da bilgisayarınız üzerinden internet var ise kolayca ulaşabileceğiniz bir platformdur. İlk yedi gün deneme girişi yapan site bu süre boyunca sizden bir ücret almıyor. Girişi mail adresiniz ve oluşturacağınız bir şifre ile yapabiliyorsunuz. Yedi günün sonunda hizmetlerden memnun kaldı iseniz üyeliğinizi devam ettirmeniz gerekiyor. Bunun İçin de aktif bir ödeme yöntemi belirlemeniz gerekiyor.

Blutv Para Yatırma

Blutv ücretli olarak izleyebilmeniz için aktif olarak kullandığınız bir kartı sisteme girmeniz gerekiyor. Yani platforma üye olurken sistem sizden bir ödeme aracı belirlemenizi istiyor. Bu ödeme yöntemine göre her ay ilgili tutarı hesap kartınızdan ya da kredi kartınızdan tahsil ediyor. Yani Blutv nasıl para yatırılır? Sorusu bu kadar basit olarak cevaplanabiliyor. Para yatırma için aktif bir kart temin etmeniz yeterli oluyor. Düzenli bir kart kullanıcısı iseniz ve her ay hesabınızda belirli tutar bulunduruyorsanız bu durumda zaten ilgili tutar siz iptal etmediğiniz sürece sizden tahsil edilir. Bu sayede ekstrada para yatırma gibi bir durum oluşmamış olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here