Doggy challenge videoları

Namı değer  doggy challenge videoları 

Ünlü sosyal medya sitesi’nin kullanıcıları yeni akım ile karşımızda doggy challenge videoları dünca ünlü web sitesi Douyin, Musical.ly yani türkiyede bilinen adıyla namı değer tiktok 150 ülkede 600 milyondan fazla kullanıcaya ulaşan tiktok ülkemizdede geniş kullanıcı kitlesine sahiptir,douyin, musical.ly bilinen adıyla namı değer tiktok şimdiye kadar en iyi ve en tehlikeli meydan okumalarını sizler ile paylaştık bunlardan bir kaçtanesi boğulma challenge,hayalet biber,challenge vb gibi sayamadığız bir çok challenge şimdi ise ülkemizde vazgeçilmez olan ve diğer ülkelerin en gözde challengena gelecek olursak doggy challenge  bunun en başında gelmektedir.

Challenge  anlamı bizim dilemizde , meydan okuma anlamına gelmektedir,yukarıda’da bahsettiğimiz gibi 2020 yılının en iyi tiktok meydan okuması kesinlik doggy challenge olacaktır,Doggy challenge videoları ‘hakkında açıklamanın alt kısmında sizler için özel hazırladığımız videoyu paylaşacağız. ByteDance şirketine ailt olan Douyin, Musical.ly uygulaması bilinen adıyla tiktok çinin geliştirdiği bir video paylaşım uygulamasıdır,ByteDance şirketinin sahibi ise zhang yiming adında 37 yaşında çinli bir girişimdir.

Gelelim sizler için  örnek olarak hazırladığımız doggy challenge videoları  peki doggy challenge videoları nasıl yapılır? bunu sizlere aşağıda sunduğumuz video ile kısa birşekilde anlatıyoruz keyifli seyirler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here