Youtube 4000 Saat İzlenme Nasıl Yapılır

 

Şimdilerde sosyal medya hesapları üzerinden para kazanmak oldukça popüler hale geldi. Bunların başında ise video paylaşma platformu olan Youtube bulunuyor. İzlenme sayısına göre para kazanılan bu platform günümüze para kazanmak için birçok insan tarafından kullanılıyor.

Ancak geçtiğimiz yıl kanal politikasını değiştiren Youtube, reklam ortaklığı için belli şartlar belirledi. Para kazanma amacı güden kanal sahipleri ise youtube 4000 saat izlenme nasıl yapılır sorusunu araştırmaya başladı.

Youtube Yeni Kanal Politikası

Youtube para kazanmak isteyen kanalların reklam ortaklığı için belirli şartlar belirledi ve bu doğrultuda birçok kanal ile ortaklığı durduruldu. Bu şartların birincisi 1000 aboneye ulaşmak ikincisi ise 4000 saat izlemeye sahip olmaktır.

Reklam ortaklığı sayesinde para kazanmak isteyen kanal sahipleri öncelikle bu şartları yerine getirmelidir, youtube 4000 saat izlenme nasıl yapılır bu sebeple birçok kanal sahibi bu konuda araştırmalara başladı. İlk olarak 1000 abone sayısına ulaşabilmek için yardımlaşma grupları ile iletişime geçip abone sayısını artırmak gereklidir. Genellikle kaliteli video yüklenmesi ile bu aboneler katlanabilir.

4000 Saat İzleme Yapmanın Yolları

Abone sayısı arttırıldıktan sonra 4000 saat izlenebilmek için bu işi yapan birçok firmayla anlaşma sağlanabilir. Böylelikle kolayca 4000 saat izlenmeye ulaşmak mümkün olacaktır.

Aynı zamanda sürekli olarak özgün ve farklı videolar yükleyerek doğal yollarla kanalı tanıtmak mümkün olabilir,youtube 4000 saat izlenme nasıl yapılır izlenme süresini arttıran firmalarla anlaşılması durumunda zaten birçok potansiyel takipçiye de ulaşmak mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here